رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس فاش شد

به گزارش آموزشگاه ما، پرسپولیسی ها مدعی هستند دو بازیکن خارجی شان روی هم رفته به اندازه یک چهارم بازیکن خارجی استقلال هم پول نگرفته اند.

رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس فاش شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس این روز ها همچنان منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش است تا بالاخره قرارداد دو بازیکن خارجی و نوی که از استقلال تاجیکستان خریده را نهایی کند. وحدت هنانوف و منوچهرصفروف، هر دو قریب به یک هفته پیش به تهران رسیده اند، ولی هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد نبسته اند.

به گزارش فرارو، این دو، در تست های پزشکی باشگاه هم شرکت نموده و مسئله ای نداشته اند، ولی به دلیل بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس این دو هنوز بدون قرارداد به تمریناتشان در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهد. مسئولان باشگاه پرسپولیس ادعا نموده اند طلب گابریل کالدرون پرداخت شده و این پنجره به زودی باز می گردد، ولی هنوز خبری نیست.

به همین دلیل، امروز روزنامه ایران ورزشی گزارشی درباره رقم قرارداد این دو بازیکن نو پرسپولیس منتشر نموده که تا حدی باونکردنی به نظر می رسد. در این گزارش، رقم پرداختی پرسپولیس برای هر دو بازیکن روی هم 80 هزار دلار عنوان شده که یک چهارم رقمی است که استقلال برای یامگا پرداخته است. در بخشی از این گزارش آمده است: گفته می گردد قرارداد این دو بازیکن سه ساله خواهد بود، ضمن اینکه هیچ بند خاصی برای فسخ قرارداد وجود ندارد. با این حال باشگاه پرسپولیس باید توجه کند که با پرداخت حقوق ماهیانه، می تواند در فصول آینده از فسخ یکطرفه این بازیکنان جلوگیری کند.

رقم قرارداد وحدت و منوچهر به شکلی است که این دو بازیکن را در زمره مقرون به صرفه ترین خارجی های تاریخ باشگاه پرسپولیس قرار می دهد و نکته جالب اینکه آن ها اگرچه هنوز دستمزدی نگرفته اند، اما بخشی از این قرارداد را هم تا همین حالا استفاده نموده اند!

به گفته یک منبع مطلع در پرسپولیس رقم قرارداد این دو بازیکن در مجموع به 80 هزار دلار (کمتر از 3/2 میلیارد تومان) می رسد یعنی مجموع قرارداد آن ها به میزان یک بازیکن میانه به بالای ایرانی هم نیست. این در حالی است که استقلال اخیراً دو مهاجم خارجی گرفته که به زعم همین منبع مطلع در پرسپولیس برای یکی 300 و برای دیگری 400 هزار دلار پرداخت نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 730

به "رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید