تور هند: زندگینامه بازیگر هندی در ناتمام

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران ؛ پیریانکا چوپرا جوناس در کتاب ناتمام که با ترجمه زهرا ارنواز و از سوی نشر کوله پشتی منتشر شده است، از زندگی اش در دو فرهنگ متفاوت آسیایی و آمریکایی و چگونگی رشد و شکوفایی آموخته ها و استعدادهایش می گوید.

تور هند: زندگینامه بازیگر هندی در ناتمام

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

در توضیح ناشر آمده، زندگینامه ای بی نظیر که ریشه در دو دنیای مختلف دارد. کتاب ناتمام به کودکی پیریانکا چوپرا جوناس در هند؛ سال های نوجوانی اش در ایالات متحده آمریکا و بازگشتش به هند می پردازد، جایی که برخلاف انتظار، تازه واردی در دنیای هنر و تفریح توانست برنده مسابقه ملی و بین المللی زیباترین دوشیزه دنیا گردد تا سرشروعی باشد برای حرفه بازیگری اش در سطح دنیا. پیریانکا با صداقت و صمیمیت تمام، چالش های راستا رسیدن به هدفش و خانه به دوشی دوران کودکی اش را با خواننده به اشتراک می گذارد؛ درنتیجه خواننده با کتابی فلسفی، الهام بخش، جسور و سرکش روبرو است. دقیقاً مانند خود نویسنده.

داستان پیریانکا چوپرا جوناس، از توصیف بیست سال بازیگری در دو قاره تا تهیه نمایندگی آثار خودش به عنوان سفیر حسن نیت سازمان یونیسف، فاجعۀ از دست دادن پدر عزیزش بر اثر سرطان و توضیح ازدواجش با نیک جوناس، الهام بخش یک نسل در سراسر دنیا است تا عزم خود را جزم نمایند، آرزوهایشان را بشناسند و با اراده و سخت کوشی به رؤیاهایشان جامه عمل بپوشانند.

در بخشی از کتاب می خوانیم: قرار نبود با ترکیب این دو فرهنگ تربیت شوم؛ سنتی و مدرن، شرقی و غربی، اما حالا من شخصی هستم که هم بمبئی و هم لس آنجلس را خانۀ خودم می دانم، و به راحتی در هند و آمریکا و دیگر کشورها کار می کنم و سبک زندگی ام تحت تأثیرِ اندیشۀ دنیای است. روح من از ترکیب فرهنگ های مختلف شکل گرفته است. باور شخصی من این است که ما انسان ها از فرهنگ های مختلف، باید از یکدیگر درس زندگی یاد بگیریم.

اشاره ای داشته باشم به همسرم، نیک. زمانی که باهم فصل جدیدی از زندگی را شروع کردیم، برای اولین بار این احتیاج در من ایجاد شد که به گذشته بازگردم و ببینم چطور به اینجا رسیده ام. بدونِ شک رشد شخصیتی ام در سایۀ این خویشتن نگری رخ داد و باید اعتراف کنم که بخشی از آن را هم مدیون نیک هستم. بیست سال پیش زندگی ام دچار دگرگونی شد و مرا به چهره ای معروف تبدیل کرد.

کتاب ناتمام نوشته پیریانکا چوپرا جوناس، در 248 صفحه، به قیمت 65هزار تومان، در قطع رقعی، جلد شومیز، مصور و رنگی، با ترجمه زهرا ارنواز و از سوی نشر کوله پشتی به کتاب فروشی ها راه یافت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 857

به "تور هند: زندگینامه بازیگر هندی در ناتمام" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور هند: زندگینامه بازیگر هندی در ناتمام" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند: زندگینامه بازیگر هندی در ناتمام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید