قتل مرموز در کارگاه طلاسازی

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - جسد راننده تاکسی داخل رختکن کارگاه طلا سازی در حالی کشف شد که با شلیک سه گلوله به قتل رسیده بود و مقداری طلا هم به سرقت رفته بود.

قتل مرموز در کارگاه طلاسازی

به گزارش ایران، ساعت 2:30 بامداد چهارشنبه 14 مهر مأموران کلانتری 109 بهارستان در تماس با بازپرس حبیب الله صادقی از قتل مرموز مرد میانسالی در کارگاه طلاسازی خبر دادند.

با اعلام خبر، تیم آنالیز صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. خانه ای قدیمی که یک سمت آن کارگاه طلاسازی و سمت دیگر آن کارگاه کیف سازی بود.

جسد خونین مرد 51 ساله داخل رختکن حمام پیدا شد. به دستور بازپرس جنایی، جسد مرد میانسال به داخل یکی از اتاق های کارگاه طلاسازی منتقل شد و معاینات متخصصان پزشکی قانونی نشان می داد که مرد میانسال با شلیک سه گلوله به قفسه سینه و کتف به قتل رسیده است. برادر مقتول که پزشک عمومی است پس از کشف جسد برادرش و در مرحله تحقیقات گفت: برادرم، حجت، راننده تاکسی بود و در اوقات فراغت، طلاسازی هم انجام می داد. ساعت 5 عصر سه شنبه پس از خاتمه کارش راهی طلاسازی شد تا سفارش جدیدی را که گرفته بود انجام دهد. او ادامه داد: اما از آن ساعت به بعد هر چه به تلفن همراه حجت زنگ زدم پاسخ نداد. ساعت 9 شب دیگر خیلی نگرانش شدم و تصمیم گرفتم که به کارگاه طلاسازی سر بزنم. به کارگاه که رسیدم تقریباً ساعت 12شب بود و هر چه زنگ در را به صدا درآوردم کسی در را باز نکرد می خواستم برگردم که چشمم به خودرو تاکسی برادرم افتاد که کمی آن طرف تر پارک شده بود. مطمئن شدم که برادرم داخل کارگاه است. برای اطمینان به سراغ هواکش خانه قدیمی که به کارگاه طلاسازی وصل می شد، رفتم و آن را با پیچ گوشتی باز کردم و نور چراغ قوه تلفن همراهم را داخل انداختم که برادرم را دیدم روی زمین افتاده است. بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتم و آنها در ورودی خانه را باز کردند.

در ادامه تحقیقات معین شد که در ورودی خانه و در کارگاه طلاسازی از بیرون قفل شده بود. از سویی در بازرسی از کارگاه 100 گرم طلایی که راننده تاکسی برای طلاسازی گرفته بود در آنجا کشف نشد و نشان از سرقت طلاها داشت. باتوجه به سالم بودن درها و از طرفی قفل شدن آنها به وسیله عامل جنایت، فرضیه قتل از سوی قاتلی آشنا مطرح شد. در تحقیق از کارگران کارگاه کیف دوزی یکی از آنها به مأموران گفت: ساعت 5 بعد از ظهر بود که حجت وارد کارگاه شد و یک ساعت بعد ما کارمان تمام شد و کارگاه را ترک کردیم. زمانی که ما می رفتیم، حجت همچنان در کارگاه بود و نمی دانیم چه کسی این جنایت را رقم زده است. بازپرس چهارم دادسرای امور جنایی مرکز، دستور بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل جنایت، تحقیقات میدانی، تحقیق از خانواده مقتول برای شناسایی و دستگیری قاتل را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 682

به "قتل مرموز در کارگاه طلاسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مرموز در کارگاه طلاسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید