نقشه فرهاد مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک پیکان خبرنگاران

به گزارش آموزشگاه ما، مربیان استقلال که فیلم چند بازی پیکان را بررسی نموده اند به بازیکنان خود سفارش کردند تا جایی که ممکن است در زمین خودی به حریف اوت ندهند.

نقشه فرهاد مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک پیکان خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، نقاط قوت تیم پیکان و خطراتی که در مسابقات گذشته برای حریفانش ایجاد نموده است پرتاب های خواص و فوق العاده بلند و خطرناک نادر محمدی بوده است. این مدافع 24 ساله در دوره نوجوانی به صورت حرفه ای ژیمناستیک کار نموده و عنوان کشوری دارد و سال ها نیز به عنوان مربی ژیمناستیک فعالیت نموده است.

قطعاً فوتبالدوستان پرتاب های محمدی و نحوه معلق وارو زدن این بازیکن را برای پرتاب توپ دیده اند. در بازی هفته گذشته پیکان و شهر خودرو در مشهد با تدابیری که کادر فنی تیم مشهدی در نظر گرفته بودند کار به جایی رسید که مهدی تارتار در اوایل نیمه دوم این بازیکن را از میدان بیرون کشید چون باز یکنان تیم شهر خودرو 2 مرتبه مجبور شدند توپ را به اوت بزنند و در واقع حتی المقدور به تیم پیکان اوت ندادند.

مربیان استقلال که فیلم چند بازی پیکان را بررسی نموده اند به بازیکنان خود سفارش کردند تا جایی که ممکن است در زمین خودی به حریف اوت ندهند و اگر توپ به اوت رفت سیاوش یزدانی و محمد دانشگر در لحظه پرتاب توپ از روی خط دروازه خودی به سمت خط محوطه شش قدم گام بزنند تا توان پرش آنها برای دفع توپ افزایش پیدا کند همچنین شیخ دیاباته نیز موظف شده است هر زمان تیم پیکان صاحب شد و نادر محمدی توپ را برداشت در مقابل محوطه شش قدم استقلال مستقر شده و آن محوطه را پوشش دهد. مسلماً سایر عناصر دفاعی تیم استقلال نیز هنگام پرتاب اوت مناطق مرتبط به پست بازی خود را پوشش دهی می نمایند ولی یزدانی، دانشگر و دیاباته مأموران ویژه مجیدی در محوطه خطر خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 371

به "نقشه فرهاد مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک پیکان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه فرهاد مجیدی برای مهار اوت انداز خطرناک پیکان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید