اقتصاد اروپا در معرض رکود ثانویه قرار گرفته است

به گزارش آموزشگاه ما، در ماه جاری با شکل گیری موج دوم کرونا در قاره اروپا فعالیت های مالی منطقه یورو دوباره سقوط کرد و خطر رکود مالی ثانویه این منطقه را افزایش داد.

اقتصاد اروپا در معرض رکود ثانویه قرار گرفته است

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از رویترز، در ماه جاری با شکل گیری موج دوم کرونا در قاره اروپا فعالیت های مالی منطقه یورو دوباره سقوط کرد و خطر رکود مالی ثانویه این منطقه را افزایش داد.

90 درصد اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز این هفته اعتقاد داشتند با ریسک بالای تشدید شیوع مجدد کرونا در اروپا که در بعضی نقاط باعث وضع مجدد محدودیت های قرنطینه ای شده است، ریکاوری تازه شکل گرفته اقتصاد این منطقه متوقف خواهد شد.

برت کولجین از بانک آی ان جی می گوید: پی ام آی منطقه یورو تأیید می نماید که فشار موج دوم کرونا بر اقتصاد منطقه یورو هر روز بیشتر و بیشتر می گردد. در این لحظه سقوط ثانویه اقتصاد اروپا در سه ماهه چهارم سال جاری بسیار محتمل شده است.

شاخص مدیران خرید ای اچ اس مارکیت که سلامتی اقتصاد اروپا را نشان می دهد در ماه جاری از 50.4 واحد ماه سپتامبر به 49.4 واحد سقوط نموده است. رقم کمتر از 50 نشان دهنده آب رفتن فعالیت های مالی می باشد.

شرایط پی ام آی بخش خدمات اروپا هم در این ماه بدتر شد و از 48 واحد در ماه سپتامبر به 46.2 واحد سقوط کرد.

جک آلن رینولدز از کپیتال اکونومیکس می گوید: افول بیش از پیش پی ام آی منطقه یورو در ماه اکتبر شاهد دیگری از این است که موج دوم کرونا ضربه سنگینی به اقتصاد اروپا وارد نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 118

به "اقتصاد اروپا در معرض رکود ثانویه قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصاد اروپا در معرض رکود ثانویه قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید