برنامه ریزی برای جذب 167 نفر نیروی انسانی در بزرگ ترین قطب فراوری فولاد شرق کشور

به گزارش آموزشگاه ما، خبرگزاری خبرنگاران- مجتمع فولاد خراسان با برگزاری هشتمین آزمون استخدامی خود از بدو تاسیس تا کنون، آذرماه سال جاری اقدام به جذب 167 نفر نیروی انسانی از میان جوانان مستعد و جویای کار نیشابوری خواهد نمود.

برنامه ریزی برای جذب 167 نفر نیروی انسانی در بزرگ ترین قطب فراوری فولاد شرق کشور

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در نیشابور ،مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، اظهارکرد: جذب نیروی انسانی در فولاد خراسان بر اساس اصول بی طرفی، عدالت و شایسته گزینی و به وسیله برگزاری آزمون صورت می گیرد، اضافه کرد: آزمون استخدامی سال 1400 مجتمع در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس برنامه ریزی شده و ظرف یک ماه آینده برگزار می گردد.

کسری غفوری اضافه کرد: در هشتمین آزمون استخدامی شرکت، برای نخستین بار نیروهای مورد احتیاج در همه مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس صرفاً از بین داوطلبان بومی شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبر خان انتخاب خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: برای نخستین بار در آزمون استخدامی شرکت خانم ها نیز می توانند در بعضی رشته ها در آزمون شرکت نمایند،بانوان محترم در مقطع کارشناسی در رشته های تربیت بدنی، مکانیک، کامپیوتر، حسابداری و مدیریت بازرگانی به کار گرفته خواهند شد، ضمن آن که امسال تمامی مراحل جذب، اعم از آزمون های کتبی، شفاهی و مصاحبه در نیشابور برگزار می گردد.

غفوری با اشاره به اهمیت شایسته سالاری در جذب نیروی انسانی برای این شرکت، توضیح داد:مجتمع فولاد خراسان، شایسته سالاری، اولویت جذب جوانان بومی در شرایط یکسان، بی طرفی و نیز ایجاد فرصت برابر و رقابت عادلانه برای داوطلبان را به عنوان راهبردی ویژه و هم راستا با مسوولیت های اجتماعی خود می داند.

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی مجتمع فولاد خراسان مطرح کرد: ثبت نام در سامانه http://ksteel.iran-azmoon.ir و اخذ شماره پرونده و ویرایش اطلاعات از 4 تا 24 آبان ماه انجام می گردد، زمان برگزاری آزمون را 11 یا 12 آذر ماه اعلام نمود و اضافه کرد: پذیرش نهایی و تشکیل پروندi در 30 بهمن امسال اعلام شده و از پذیرفته شدگان نهایی دعوت به کار خواهد شد.

فریدون صبوریان، توضیح داد:علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط شرکت در آزمون به روزنامه های کثیرالانتشار خراسان، دنیای اقتصاد و اطلاعات روز سه شنبه تاریخ 4 آبان ماه 1400 و نیز نشریات محلی نیشابور مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 722

به "برنامه ریزی برای جذب 167 نفر نیروی انسانی در بزرگ ترین قطب فراوری فولاد شرق کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی برای جذب 167 نفر نیروی انسانی در بزرگ ترین قطب فراوری فولاد شرق کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید