بیش از 40 درصد اهداف سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قزوین محقق شد

به گزارش آموزشگاه ما، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: بیش از 40 درصد اهداف معین شده این شرکت برای سال جاری در زمینه جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی استان محقق شده است.

بیش از 40 درصد اهداف سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قزوین محقق شد

به گزارش خبرنگاران قزوین ، حمیدرضا خانپور روز سه شنبه در جریان بازدید از طرح های عمرانی شهرک های صنعتی استان قزوین اضافه کرد: سال جاری جذب 190 سرمایه گذار را در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هدف گذاری کرده ایم که 81 مورد آن محقق شده است.

وی گفت: برنامه ما سال جاری واگذاری 234 هکتار زمین به سرمایه گذاران برای ساخت واحدهای تولیدی می باشد که حدود یک سوم آن محقق شده است.

این مسوول گفت: سرمایه گذاران جذب شده در سال جاری حدود 30 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان انجام می دهند که برآورد می کنیم تا سرانجام سال جاری و با عقد قراردادهای نو این رقم به بیش از 2 برابر افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با ساخت شهرک ها و نواحی صنعتی در منطقه ها مختلف کشور و استان، دیگر استقرار واحدهای تولیدی در بیرون از محدوده شهرک ها به جز در موارد خاص توجیه ندارد و سرمایه گذاران با حضور در شهرک ها و نواحی دیگر نیازی برای هزینه در زمینه ایجاد زیرساخت ندارند.

این مسوول گفت: در استان قزوین با ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی، به میزان کافی و مورد نیاز اراضی دارای زیرساخت و امکانات برای استقرار صنایع موجود است.

وی اضافه کرد: اولویت شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در جذب سرمایه گذاران با متقاضیان ایجاد شرکت های دانش بنیان، صنایع هایتک و با فناوری بالا، قطعه سازی خودرو، محصولات سلولزی و بهداشتی و نایع غذایی و تبدیلی است.

استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای 13 شهرک و 6 ناحیه صنعتی است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 571

به "بیش از 40 درصد اهداف سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قزوین محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 40 درصد اهداف سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قزوین محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید