توضیحات مدیرعامل تازه سایپا درباره خودروهای ناقص

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت مهمترین سرفصل و محور برنامه های ما در گروه خودروسازی سایپا فراوری مالی محصولات است.

توضیحات مدیرعامل تازه سایپا درباره خودروهای ناقص

به گزارش سایپانیوز، محمدعلی تیموری در آئین معارفه مدیرعامل و اعضای نو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: یکی از اصول توسعه در فراوری و بنگاه داری که در خودروسازان تراز اول جهان امری بدیهی به شمار می رود، فراوری مالی محصولات است، زیرا بدون آن نه کیفیت به دست می آید، نه قیمت تمام شده مطلوب و نه تحویل به موقع.

تیموری ادامه داد: برای داشتن فراوری مالی، علاوه بر توجه و تمرکز به زنجیره تامین، بحث منابع انسانی و روحیه و انگیزش آن عاملی مهم و تاثیرگذار است که مدیرعامل، همه معاونان و مدیران شرکت های گروه ملزم به بازمهندسی سیستم ها، اصلاح و ارتقاء ساختار برای تحقق آن هستند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: محور و شاخص بعدی برای دست یافتن به فراوری مالی محصولات، فعال کردن خطوط مدرنی است که در حال حاضر غیرفعال هستند.

تیموری در ادامه، اولویت و دستور کار اصلی تیم مدیریتی نو سایپا را تکمیل و تجاری سازی خودروهای ناقص موجود در پارکینگ های سایپا اعلام نمود و اضافه نمود: اولین جلسه کاری ما با معاون فراوری و معاون برنامه ریزی جامع فراوری بود و در ادامه نیز به اتفاق مدیران مرتبط با این حوزه، به صورت روزانه تکمیل و تحویل این خودروها را پیگیری و رصد خواهیم کرد.

وی به مدیران عامل شرکت سازه گستر و مگاموتور تاکید نمود که تامین قطعات کسری و مورد احتیاج برای تکمیل خودروهای کف باید مدیریت گردد.

لازم به ذکر است، آئین معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نو گروه خودروسازی سایپا صبح روزپنجشنبه با حضور علی نبوی، مشاور عالی و دستیار ارشد وزیر صنعت، معدن و تجارت و امیرحسین قناتی، معاون صنایع حمل و نقل سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برگزار گردید.

محمدعلی تیموری، عضو هیات مدیره و مدیرعامل، علیمردان عظیمی، رئیس هیات مدیره و علی شیدائی عضو هیات مدیره نو گروه خودروسازی سایپا هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 801

به "توضیحات مدیرعامل تازه سایپا درباره خودروهای ناقص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مدیرعامل تازه سایپا درباره خودروهای ناقص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید