زمان ثبت نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی ، شرط مهم ثبت نام

به گزارش آموزشگاه ما، جاماندگان ثبت نام دارای شرایط، می توانند هفتم و هشتم فروردین به سایت سامانه به آدرس esalecar.ir مراجعه و برای ثبت درخواست خودروی مورد نظر اقدام نمایند.

زمان ثبت نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی ، شرط مهم ثبت نام

به گزارش خبرنگاران، بعضی متقاضیان حائز همه شرایط ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی، به دلایل مختلف پیروز به ثبت درخواست خودرویی خود در بازه مشخص شده (26 لغایت 29 اسفند ماه) نشدند؛ وزارت صمت برای آن دسته از متقاضیان که پیش احتیاج ثبت نام در این طرح (تعریف حساب وکالتی به نفع سازمان حمایت و واریز 100 میلیون تومان) را انجام داده و به وسیله بانک ها تایید اعلام شده اند، در نظر گرفته که بتوانند در روزهای دوشنبه هفته پیش رو (هفتم فروردین) و سه شنبه (هشتم فروردین) که سایت مجدد بازگشایی و فعال می گردد، درخواست خود برای خودروی مورد نظر را ثبت نمایند.

تعداد بسیاری از متقاضیان به سبب اشتباه خود به ویژه در امر وکالتی کردن حساب ها به نام (به نفع) سازمان حمایت یا ترافیک سنگین سامانه یا اختلال های دیگر همانند عدم تطابق کاملی و شماره، عدم تایید بانک در وکالتی شدن حساب مشتری، عدم یافت کدملی متقاضی در سامانه و ... از ثبت نام در موعد مقرر باز ماندند.

برای این دست از افراد، وزارت صنعت، معدن و تجارت این امکان را برای این افراد که حساب وکالتی را در مهلت مقرر به نام سازمان حمایت باز کردند اما پیروز به ثبت نام در موعد مقرر نشدند یا بانک ها اسامی آن ها را به موقع به سامانه ارسال نکرده اند، مجددا در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو (هفتم و هشتم فروردین ماه) که سامانه فعال و از این افراد ثبت نام به عمل خواهد آمد و مجدد سایت برای جامانده های ثبت نام که واجد شرایط هستند، بازگشایی خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 فروردین 1402 بروزرسانی: 5 فروردین 1402 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1062

به "زمان ثبت نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی ، شرط مهم ثبت نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی ، شرط مهم ثبت نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید