مبلغ عوارض خروج از کشور اعلام شد

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران، محمدمهدی مفتح در گفت وگویی با تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در جلسه امروز جزئیات لایحه بودجه سال 1401 کل کشور با حضور پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه آنالیز شد و نمایندگان سوالات و دغدغه های خود را مطرح کردند.

مبلغ عوارض خروج از کشور اعلام شد

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت: نمایندگان سوالات خود را در خصوص تاثیرات حذف ارز 4200 تومانی بر کالاهای اساسی، مقدار افزایش حقوق و دستمزد، نحوه افزایش یارانه ها، افزایش سن بازنشستگی، عوارض خروج از کشور، ایجاد صندوق پیشرفت و عدالت در استان ها، طرح های عمرانی بیان نموده و درباره جوانب تصمیمات دولت برای سال آینده گفتگو کردند.

وی توضیح داد: پورمحمدی در بحث عوارض خروج از کشور در سال آینده که طی دو روز گذشته در فضای مجازی و افکار عمومی سوالاتی را ایجاد نموده، خاطرنشان کرد، دولت در سال 1401 مقدار عوارض خروج از کشور را همان 400 هزار تومان برای هر شخص در نظر گرفته و عدد آن را افزایش نداده است.

به گفته وی تنها علت ابهام ایجاد شده این است که تعداد مسافران را در سال آینده با توجه به نبود کرونا و افزایش مقدار مسافرت ها مشخص نموده و بیشتر از دو سال گذشته در نظر گرفته است.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 790

به "مبلغ عوارض خروج از کشور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ عوارض خروج از کشور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید