یاری ناپایداری های جوی به هوای تهران

به گزارش آموزشگاه ما، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، درحال حاضر کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول است و پیش بینی می گردد که به دلیل ناپایداری های جوی کماکان این شرایط ادامه داشته باشد.

یاری ناپایداری های جوی به هوای تهران

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش شهر، پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که طی صبح امروز (30 آبان) در بیشتر مناطق، کیفیت هوا به دلیل افزایش ناپایداری جو و کاهش تردد خودروها در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

طی روز نیز با حاکمیت جو ناپایدار و رشد ابرناکی تا حدودی شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می گردد. همچنین باوجود افزایش ترافیک شامگاهی، پیش بینی می گردد که در اواخر وقت امروز با برقراری شرایط مساعد جوی و احتمال بارش باران، در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

فردا (1 آذر) نیز با افزایش تردد خودروها در نخستین روز هفته انتظار می رود که در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها - به ویژه ذرات معلق - سبب کاهش کیفیت هوا گردد. در طول روز نیز با استمرار ناپایداری جوی شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها برقرارخواهد بود.

اواخر وقت فردا نیز احتمال می رود که در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در شرایط قابل قبول باشد.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوا طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 71 در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین 59 همچنان در شرایط قابل قبول است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 169

به "یاری ناپایداری های جوی به هوای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری ناپایداری های جوی به هوای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید