زمان شروع فعالیت تئاتر مولوی خبرنگاران

به گزارش آموزشگاه ما، مدیر مرکز تئاتر مولوی اعلام نمود فعالیت این مجموعه در سال 1400 با اجرای یک اثر نمایشی در سالن اصلی مجموعه، از 16 فروردین شروع می گردد.

زمان شروع فعالیت تئاتر مولوی خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، امیرحسین حریری مدیر مرکز تئاتر مولوی درباره زمان شروع فعالیت های این مجموعه در سال 1400 و میزبانی از اجرا های نمایشی، گفت: ما از روز دوشنبه 16 فروردین با میزبانی از یک اثر نمایشی در سالن اصلی مجموعه، فعالیت خود را در سال جدید شروع می کنیم. طبق بازبینی های صورت گرفته و مجوز های صادر شده، از دهه آخر فروردین نیز میزبان 2 اثر نمایشی دیگر می شویم.

وی ادامه داد: تا زمان برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران مجموعه میزبان این آثار نمایشی است و با شروع جشنواره تمامی فضای مجموعه میزبان برگزاری جشنواره خواهد شد.

حریری درباره اثری که از 16 فروردین به صحنه می رود، شرح داد: این اثر نمایشی که اقتباسی از نمایشنامه یرما است با کارگردانی ندا شاهرخی در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی اجرا می گردد.

مدیر مرکز تئاتر مولوی درباره برنامه ریزی برای شروع به کار مدرسه تئاتر مولوی یادآور شد: ما آمادگی این را داشتیم که بعد از تعطیلات نوروز 1400 فعالیت مدرسه تئاتر مولوی را شروع کنیم، ولی به دلیل اعمال محدودیت های جدید کرونایی و اینکه برگزاری کارگاه های آموزشی و همچنین فعالیت مراکز آموزشی در گروه 3 مشاغل ستاد ملی مقابله با کرونا قرار داد، این امر با تأخیر همراه شد.

وی در انتها سخنان خود تأکید کرد: امیدوارم با رفع شدن محدودیت های کرونایی، از اوایل اردیبهشت سال 1400 مدرسه تئاتر مولوی فعالیت خود را شروع کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 413

به "زمان شروع فعالیت تئاتر مولوی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان شروع فعالیت تئاتر مولوی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید