مصالح ساختمانی

آیین نامه ها و مقررات بهداشت مساجد

این آیین نامه به وسیله مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به توضیح زیر تدوین شده است.

27 مهر 1400

دیلتیازم (DILTIAZEM)

موارد منع مصرف: حساسیت شدید دارویی، بلوک های قلبی، کاهش فشارخون، حمله حاد قلبی

20 مهر 1400

مسواک برقی یا معمولی؛ کدام یک بهتر است؟

شاید شما هم جزو افرادی باشید که با وجود مسواک زدن منظم نتیجه مطلوبی از آن نمی گیرید. احتمالاً راه های مختلفی همانند تغییر مسواک با برس های نرم و سخت، تغییر خمیر دندان و استفاده از وسایلی همانند نخ و دهان شویه را تجربه کردید، ولی باز نتیجه دلخواه را دریافت...

28 شهریور 1400

تور اروپا ارزان: آسیب مالیات های نو اروپا به اقتصاد روسیه

وزیر امور خارجه روسیه اعلام نمود که این کشور منتظر شرح از سوی اتحادیه اروپا برای اعمال مالیات بر فراوری دی اکسید کربن است.

17 شهریور 1400

نگرانی وزیر دفاع روسیه از شرایط امنیتی در آستانه انفجار اروپا

وزیر دفاع روسیه معتقد است که افزایش فعالیت های نظامی آمریکا و ناتو در نزدیکی مرزهای این کشور، عامل اصلی تضعیف امنیت کشورهای اروپایی شده و مسکو به منظور تقویت اعتماد متقابل پیشنهاداتی به غربی ها ارائه داده است.

19 تیر 1400

رشد فراوری در بسیاری از صنایع اصلی در حوزه صنعتی و معدنی

تهران (پانا) - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر فرایند رو به رشد بخش فراوری در 11 ماهه سال جاری می گوید د ر این مدت از 38 کالای اصلی و منتخب صنعتی و معدنی 25 کالا، رشد فراوری داشته است.

6 اردیبهشت 1400

بیل گیتس: فرصتی برای از دست دادن نداریم

بدون شک برای رهایی زمین از تغییرات اقلیمی بحـران زا تنـها افزایـش سرسام آور سرمایه گذاری ها برای مطالعات و تحقیـق درباره انرژی پاک کافی نیست بلکه آنچه بشر به آن احتیاج دارد ابتکار عمل در سیاست آن هم همسو با فناوری ها است.

1 اردیبهشت 1400

شاخص بورس با 33 هزار واحد رشد سبزپوش شد

شاخص کل در بازار بورس امروز (چهارشنبه) 33 هزار 230 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به عدد یک میلیون و 183 هزار واحد رسید.

1 اسفند 1399

افزایش عجیب قیمت اقلام مصرفی روزمره در یک سال

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در مهر ماه سال جاری در بین 89 قلم کالای اساسی، قیمت 84 کالا بین 0.4 تا حدود 314.6 درصد نسبت به خرداد سال گذشته افزایش داشته، بیشترین افزایش قیمت هم مربوط به گروه آهن آلات، کنجاله سویا...

19 دی 1399