روانشناسی

جراحی پلک و عوارض آن

آیا دارای افتادگی پلک هستید و می خواهید پلک خود را بکشید؟ آیا شما نیز در پی حراجی پلک خود هستید؟ آیا از مهمترین نکات مورد توجه در جراحی پلک آگاهی کافی را دارید؟قبل از انجام این عمل توصیه می کنیم این مطلب را بخوانید.

21 آبان 1400

آروماتراپی و درمان اختلال خواب

آروماتراپی یا رایحه درمانی روشی است که مزایای زیادی برای سلامت جسم و روح و درمان بعضی بیماری ها دارد که به وسیله استشمام روغن های اسانس انجام می گردد.

20 آبان 1400

سلول های هدف در بیماری آلزایمر باعث آشفتگی در خواب فرد می شوند

نمناک/در ساقه مغزی انسان یک سلول عصبی سالم به رنگ قرمز و در سمت چپ وجود دارد و باعث می گردد که پیغام های شیمیایی آزاد شوند و در نتیجه باعث بیدار نگه داشتن فرد می شوند و در نزدیک این سلول عصبی، در سلول دیگری که به رنگ قهوه ای و در سمت راست نشان داده شده است...

13 آبان 1400

ارائه خدمات روانشناسی به وسیله اسنپ غیرقانونی است

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به وسیله اپلیکیشن اسنپ را غیر قانونی دانست.

2 آبان 1400

دیلتیازم (DILTIAZEM)

موارد منع مصرف: حساسیت شدید دارویی، بلوک های قلبی، کاهش فشارخون، حمله حاد قلبی

20 مهر 1400

17نکته برای تناسب اندام

1)انگور بخورید. پوست انگور حاوی ترکیبی است که به پایین آوردن کلسترول کمک می کند. 2)سیر بخورید. سیر ماده ای است که به طرز نیرومندی کلسترول را پایین می آورد. همچنین به پایین آوردن فشارخون هم کمک می کند. 3)در روز دو عدد هویج بخورید. همین به تنهایی کلسترول...

8 مهر 1400

ویتامین هایی که نمی گذارند چاق شوید!

تامین بعضی از ویتامین ها باعث می شوند که از گرسنگی کاذب و پرخوری در امان بمانید.

9 شهریور 1400

علت خشکی دهان چیست؟

ایرنا/معمولا سالمندان از خشکی دهان و احساس سنگینی زبان رنج می برند زیرا با افزایش سن، ترشح بزاق دهان کاهش می یابد.

22 مرداد 1400

دوازدهمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان برگزار می شود

دوازدهمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان در تاریخ 2 الی 5 مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزارمی شود.

4 مرداد 1400

تعبیر خواب انبه، معنی دیدن درخت انبه یا انبه رسیده در خواب چیست؟

تعبیر خواب انبه میتواند به عشق، ثروت و باروری دلالت داشته باشد، و تعبیر کندن انبه از روی شاخه درخت نشانه بسیار خوبی است. این خواب نشانه این است که به زودی به آنچه می خواهید می رسید.

28 تیر 1400

تعبیر خواب ناخن، ناخن بلند یا کوتاه در خواب چه مفهومی دارد؟

با تعبیر خواب ناخن، تعبیر خواب ناخن کوتاه، تعبیر خواب مانیکور و پدیکور ناخن، تعبیر خواب ناخن کثیف و تعبیر خواب کوتاه کردن ناخن، تعبیر خواب ناخن مرد، تعبیر خواب ناخن خیلی بلند ، تعبیر خواب ناخن بلند دیگران، تعبیر خواب ناخن شکسته و... از نظر تعبیرکنندگان...

28 تیر 1400

تعبیر خواب تجاوز و مورد تجاوز قرار گرفتن در خواب چیست؟

تعبیر مورد تجاوز قرار گرفتن در خواب نشان های مختلفی نیاز دارد و در شرایط مختلف میتواند معانی متفاوتی داشته باشد، که حتی میتواند به روحیات فرد در بیداری نیز دلالت کند.

28 تیر 1400

تعبیر خواب مدفوع، دیدن مدفوع در خواب نشانه چیست؟

اگر به تازگی در خواب مدوفع یا دستشویی و توالت دیده اید، به دنبال تعبیر خواب مدفوع هستید، بدانید که معبرین اسلامی بیشتر آن را به رسیدن به مال و ثروت تعبیر نموده اند.

28 تیر 1400

تعبیر خواب ازدواج مجدد و گرفتن همسر دوم و خواب هوو در خواب چیست؟

تعبیر خواب ازدواج مجدد و دریافت همسر دوم بیشتر نشان دهنده احساس نگرانی از دیده نشدن و یا ناکارآمدی فرد بیننده خواب در زندگی بیداری است.

28 تیر 1400

تعبیر خواب آماده نبودن برای امتحان یا دیر رسیدن به امتحان چیست؟

تعبیر خواب آماده نبودن برای امتحان و یا دیر رسیدن به آن در خواب دلالت بر از اضطراب رویابین در رابطه با انتقاد دیگران از او، دارد.

28 تیر 1400

تعبیر خواب اسفنج، شستن ظروف با اسفنج چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب اسفنج، تعبیر خواب شستن ظروف با اسفنج و تعبیر خواب شستن خود با اسفنج و ابر میتواند تعابیر مثبت یا منفی داشته باشد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

28 تیر 1400

15 علامت شایع بیماری ام اس در زنان

ام اس نوعی بیماری خود ایمنی است که باعث ایجاد اخلال در جریان اطلاعات در حال تبادل در سیستم اعصاب مرکزی می شود. این بیماری علائم مختلفی را در افراد مبتلا ایجاد می کند و می تواند روی زنان تأثیرات متفاوتی نسبت به مردان داشته باشد.

11 تیر 1400

پیشگیری و درمان گرمازدگی با 10 نوشیدنی گیاهی

با گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان گرمازدگی یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هرکسی اتفاق بیافتد. گرمازدگی شرایطی است که بر اثر قرار دریافت در معرض گرمای شدید و افزایش بیش از حد دمای بدن ایجاد می گردد. از علائم گرمازدگی تغییر در حالت رفتار، تهوع...

8 تیر 1400

جاده های موزیکال جهان؛ همسفرانی از جنس نت موسیقی

در جهانی امروز بدلیل پیشرفت برق آسای تکنولوژی و فناوری، همواره با نوآوری و خلاقیت هایی در زمینه های مختلف رو به رو می شویم. یکی از این خلاقیت ها که بتازگی رخ نشان داده، جاده های موزیکال جهان هستند که ترکیبی زیبا را برای علاقمندان به سفر و موسیقی ایجاد...

1 تیر 1400

زیست اینستاگرامی؛ کاسبی یا یک خانواده خوشبخت؟، رنگین کمان لایف استایل ها

وقتی به صفحاتشان سر می زنیم ابتدا چشممان به عکس های خانوادگی می خورد که همگی با لباس های زیبا و در محیط های رنگارنگ گرفته شده است. مدتی که از دنبال کنندگانشان شویم خواهیم دید جزئی ترین و شخصی ترین رفتار ها نیز در مرکز توجهات قرار گرفته است و ما ناخواسته...

11 خرداد 1400
تعداد: (34)